MDF baldų gamyboje

12/29/20232 min read

Kuo ypatinga MDF plokštė baldų gamybai

Mes siūlome savo klientams gaminti klasikinius ar modernius išskirtinius baldus naudojant frezuotą bei nefrezuotą MDF dažytą plokštę. Plokštė gali būti dažoma matiniais arba blizgiais dažais.

MDF (vidutinio tankio pluošto plokštė) yra populiari medžiaga baldų gamybai dėl jos daugybės privalumų. Tai yra dirbtinė medžio plokštė, pagaminta iš smulkintų medžio pluoštų, suspaustų kartu su sintetiniu rišikliu. Ši medžiaga yra labai stipri, tvirta ir stabilumo, todėl puikiai tinka baldų gamybai.

Frezuotas MDF

Freza yra specialus įrankis, kuris leidžia į MDF plokštę įrėžti įvairius dekoratyvinius elementus. Frezuotas MDF suteikia baldams išskirtinio grožio ir elegancijos. Galime gaminti frezuotus baldus pagal Jūsų individualius norus ir dizaino idėjas. Pavyzdžiui, klasikiniai frezuoti elementai puikiai tiks virtuvėms arba prieškambario spintoms. Modernūs frezavimo piešiniai suteiks jūsų namams unikalumo ir stiliaus.

Dažytas MDF

MDF plokštės gali būti dažomos įvairiais matiniais arba blizgiais dažais. Tai leidžia suteikti baldams norimą spalvą ir stilių. Matinis dažymas suteiks baldams elegantiškumo ir subtilumo, tuo tarpu blizgus dažymas suteiks jiems švytėjimo ir modernumo. Galite pasirinkti spalvą, kuri geriausiai atitiks jūsų interjero dizainą ir individualius poreikius.

MDF baldų taikymas

MDF baldai yra universalūs ir gali būti naudojami įvairiose erdvėse. Jie puikiai tinka virtuvėms, kur galima pasirinkti frezuotą dizainą, kuris atitiks jūsų virtuvės stilių. MDF komodos gali būti puiki papildomo saugojimo vieta jūsų namuose, o TV zonos gali būti įrengtos su MDF spintele, kurioje bus patogu laikyti visus reikalingus daiktus.

MDF plokštės taip pat puikiai tinka prieškambario spintoms, kur galite pasirinkti frezuotą arba dažytą variantą, atsižvelgdami į savo skonį ir interjero dizainą. MDF baldai gali būti pritaikyti bet kuriai erdvei ir suteikti jai išskirtinumo ir stiliaus.

Laminuotos medžio drožlių plokštės

Laminuotos medžio drožlių plokštės, kitaip vadinamos LMDP plokštės, yra kita medžiaga, kuri gali būti naudojama baldų gamybai. Šios plokštės yra pagamintos iš medžio drožlių, kurios yra dengiamos plonu plėvele, vadinamu laminatu. Laminuotos plokštės neleidžia dažyti arba frezuoti, tačiau jos turi savo privalumų.

Laminuotos medžio drožlių plokštės yra labai tvirtos ir atsparios. Jos yra atsparios drėgmei, temperatūros pokyčiams ir įbrėžimams. Tai padaro šias plokštes labai patvariomis ir ilgaamžėmis.

Laminuotos plokštės yra labai lengvos ir patogios montuoti. Jos yra ne tik praktiškos, bet ir estetiškai patrauklios. Laminuotas baldas gali būti puiki papildomo saugojimo vieta jūsų namuose arba biure.

Kaip ir MDF baldai, laminuotos medžio drožlių plokštės taip pat gali būti pritaikytos įvairioms erdvėms. Jos gali būti naudojamos biure, virtuvėje, vonios kambaryje arba bet kurioje kitos erdvėje, kur reikalingas funkcionalumas ir stilius.

Apibendrinant

MDF baldų gamyba yra puikus pasirinkimas tiems, kas ieško išskirtinių ir kokybiškų baldų. Galite pasirinkti frezuotą arba dažytą MDF plokštę, kad suteiktumėte savo baldams išskirtinio grožio ir stiliaus. Taip pat galite naudoti laminuotas medžio drožlių plokštes, kurios yra tvirtos ir atsparios. Nepriklausomai nuo to, kokius baldus norite pagaminti, MDF baldų gamyba suteiks jums galimybę sukurti unikalų ir funkcionalų interjerą.