Baldų projektavimo paslaugos: kūrybiški dizainai ir aukšta kokybė

Mes, nors ir nesame niekuo ypatingi, tačiau jaučiamės itin ypatingi dirbdami savo mylimą darbą.

Gaminame nestandartinius korpusinius baldus jau daugiau nei 30 metų.
Mūsų tikslas:
  • sukurti kokybiškus ir estetiškus baldus, kurie atitiktų klientų poreikius ir viziją. Rinkdamiesi medžiagas, atsakingai vertiname jų kokybę, kad užtikrintume ilgaamžiškumą ir patvarumą. Stengiamės sukurti baldus, kurie būtų ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir funkcionalūs bei ergonomiški.
  • pranokti klientų lūkesčius ir padėti jiems įgyvendinti savo svajones apie jų namų interjerą. Mūsų komanda nuolat seka naujausias dizaino tendencijas ir taikome jas savo darbuose.
Esame pasirengę kurti unikalius ir individualius baldus, kurie taptų neatsiejama Jūsų namų puošmena.
bellafurnitura.lt: Nestandartinių korpusinių baldų gamyba ( virtuvės baldai, spintos, ofiso baldai)
bellafurnitura.lt: Nestandartinių korpusinių baldų gamyba ( virtuvės baldai, spintos, ofiso baldai)

Man pačiam gyvenime ir versle yra labai svarbus pagarbus požiūris. Aš tikiu, kad pagarba yra esminė vertybė, be kurios produktų kokybė ir kliento pasitenkinimas sunkiai įmanomas. Pagarba man taip pat reiškia ir protingą išteklių naudojimą, medžiagų taupymą, atraižų panaudojimą, bet, svarbiausia - kokybės siekimą.

Kokybiškas baldas tarnauja geriau ir ilgiau, o tai reiškia, kad tausojami gamtiniai resursai ir finale sutaupo užsakovas.

Visuomet su komanda kviečiame rinktis kuo kokybiškesnes medžiagas, kurių pasiūloje tikrai nestokojame. Kokybei taip pat reikalingas aukščiausio lygio kliento poreikių suvokimas, - nuo čia dažniausiai ir pradedame. Kviečiame į studiją kavos, važiuojame pas jus - kalbamės, matuojame, strateguojame, tada jau imamės projektavimo.

Baldų rinkoje dirbu nuo 1993 Bella Furnitura - baldų projektavimas ir gamybą įkūriau 2019.

Mūsų kelionėje buvo visokiausių pamokų, bet suvokimas, kad pagarba yra tvarus pagrindas verslo auginimui man buvo vertingiausia iš visų. Labai džiaugiuosi šita "strategija", džiaugiuosi, kad mano verslas atspindi mano vertybes. Žinau, kad šituo keliu žengsime vis tvirčiau ir tvirčiau!